«Arena Dance club»

« Повернутися
Контакти

«Arena Dance club»
 

Нічний клуб ARENA DANCE CLUB розташований на 4-му поверсі розважального комплексу ARENA ENTERTAINMENT. Клуб орієнтований на формат світових топ-клубів і покликаний відповідати високим стандартам в оформленні, технічному оснащенні і програмному наповненні заходів, що проходять тут.

Аудиторія клубу - представники сфер культури, шоу-бізнесу і політики, відомі дизайнери і стилісти, моделі і фотографи, успішні бізнесмени і золота молодь. ARENA DANCE CLUB відповідає найвищим вимогам і стандартам і по праву вважається місцем відпочинку київського бомонду.

У оформлення клубу органічно вписані ексклюзивні фешн елементи. Танцпол обладнаний новітніми системами тривимірного світла і потужного звуку, що задовольняє вимоги резидентів провідних клубів всього світу.

Музичний формат клубу — Disco і Disco House, Electro House, диктується популярними світовими музичними тенденціями. Тут проходять виступи найвідоміших DJ і живі виступи зірок світового хаус-вокалу, яскраві вечірки і фешн-події.

Кількість переглядів: 14332
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра