Ресторан «Дніпро»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Хрещатик, 1/2
  • Телефон: (044) 254-67-90
  • Телефон: (044) 254-67-14
  • Час роботи: 7:00 - 23:00

Ресторан «Дніпро»

 

Ресторан «Дніпро» давно завоював славу одного з найбільш респектабельних ресторанів Києва. В ресторані «Дніпро» проводились офіційні прийоми на честь президентів Фінляндії, Португалії, Литви та Австрії. Протягом декількох років Посольство Японії кожного року святкує День народження Імператора в ресторані «Дніпро».

Як і належить ресторану класу «люкс», меню включає широкий асортимент традиційних українських та європейських страв, які вишукано подаються гостям. Ресторан «Дніпро» славиться своїми кухарями, серед яких семеро мають професійну категорію «майстер-кухар», а також є багаторазовими переможцями чемпіонатів Європи та світу з кулінарного мистецтва. На сніданок ресторан пропонує гостям більше 70 видів страв! Ресторан «Дніпро» має великий досвід у проведенні різноманітних свят. Це ідеальне місце для організації банкетів, фуршетів, прийомів, ділових та романтичних зустрічей. Ресторан може вмістити до 220 осіб.

До ресторану примикають дві суміжні зали:


  • Зал «Лєда» — суміжний з центральним залом ресторану «Дніпро». Витончений дизайн створює атмосферу святкового затишку. Зал розрахований на 35 осіб за спільним банкетним столом.
  • Зал «Візантія» — декорований під середньовіччя. Ідеальне місце для серйозних переговорів та прийняття зважених рішень. Зал вміщує до 25 осіб за спільним столом.
Кількість переглядів: 5225
16січ
Протягом всього січня ПРОБНИЙ урок БЕЗКОШТОВНО! ...
24лют
Ми живемо в стрімкому інформаційному столітті. І,...
6бер
Пропоную Вашій увазі останню відеороботу гурту...
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра