Ресторан «Дніпро»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Хрещатик, 1/2
  • Телефон: (044) 254-67-90
  • Телефон: (044) 254-67-14
  • Час роботи: 7:00 - 23:00

Ресторан «Дніпро»

 

Ресторан «Дніпро» давно завоював славу одного з найбільш респектабельних ресторанів Києва. В ресторані «Дніпро» проводились офіційні прийоми на честь президентів Фінляндії, Португалії, Литви та Австрії. Протягом декількох років Посольство Японії кожного року святкує День народження Імператора в ресторані «Дніпро».

Як і належить ресторану класу «люкс», меню включає широкий асортимент традиційних українських та європейських страв, які вишукано подаються гостям. Ресторан «Дніпро» славиться своїми кухарями, серед яких семеро мають професійну категорію «майстер-кухар», а також є багаторазовими переможцями чемпіонатів Європи та світу з кулінарного мистецтва. На сніданок ресторан пропонує гостям більше 70 видів страв! Ресторан «Дніпро» має великий досвід у проведенні різноманітних свят. Це ідеальне місце для організації банкетів, фуршетів, прийомів, ділових та романтичних зустрічей. Ресторан може вмістити до 220 осіб.

До ресторану примикають дві суміжні зали:


  • Зал «Лєда» — суміжний з центральним залом ресторану «Дніпро». Витончений дизайн створює атмосферу святкового затишку. Зал розрахований на 35 осіб за спільним банкетним столом.
  • Зал «Візантія» — декорований під середньовіччя. Ідеальне місце для серйозних переговорів та прийняття зважених рішень. Зал вміщує до 25 осіб за спільним столом.
Кількість переглядів: 6793
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра