Готель «Хрещатик»

« Повернутися
Контакти

Готель «Хрещатик»
 

Готель «ХРЕЩАТИК» знаходиться в діловому, культурно-історичному центрі Києва і тому ідеально підійде як для ділової поїздки, так і для відпочинку. Центральне розташування Готелю забезпечує його гостям зручний доступ до основних бізнеc центрів, магазинів, театрів та приголомшливої історичної спадщини міста.

Готель пропонує комфортні номери, з вікон яких відкривається незабутній вид на вулицю Хрещатик, Майдан Незалежності, Європейську площу або на вулиці старого Києва. Проживаючи у нас, Ви повною мірою можете насолодитись неперевершеною красою нашого міста та його визначних місць: Національною філармонією, Володимирською гіркою, Софіївським собором, Європейською площею, Майданом Незалежності, Маріїнським парком. 

В Готелі «ХРЕЩАТИК» створені всі умови для комфортного дозвілля. Ви можете зайнятись робочими справами, не покидаючи затишних номерів. Телефонний зв`язок, ресторанне обслуговування в номерах та бездротовий Wi-Fi Інтернет завжди до Ваших послуг.

Готель «ХРЕЩАТИК» має усе необхідне для ефективного ділового спілкування. Наші конференц-зали є ідеальним місцем для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, брифінгів і офіційних зустрічей.

Інфраструктура Готелю дозволяє поєднати продуктивне ділове спілкування з відпочинком. У числі можливостей для відпочинку - фешенебельний SPA-центр MAJORY, де гості можуть насолодитися різними оздоровчими процедурами, відвідати хаммам та фінську сауну.

Спробувати страви української та європейської кухонь, поснідати в затишній та невимушеній атмосфері ми пропонуємо в ресторані «Варенична на Хрещатику» мережі «Козирна Карта». До послуг гостей Готелю також Лаунж-ресторан Buddha-bar Kiev мережі «Мировая Карта», відмінними рисами якого є вишукана кухня, неперевершений сервіс та оригінальний декор. Також до послуг наших гостей елегантний Клуб спортивного покеру. Спокійна фонова музика, комфортний дизайн, захоплива бесіда з друзями сприятимуть розслабленню та відпочинку від буденних справ та турбот.
 

Кількість переглядів: 10590
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра