Прем'єра альбому Nesprosta « Повернутися
Прем'єра альбому Nesprosta
автор: Nesprosta

24 вересня на сцені львівського Національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, для цікавого творчого експерименту, зійдуться два видатних українські колективи - «С.К.А.Й.» і «Піккардійська терція». Спільний виступ відбудеться під час святкового концерту, присвяченого 20-річному ювілею «Піккардійської терції». Разом буде виконано дві пісні - українську народну «Роза» і пісню «Знак оклику» з однойменного альбому гурту С.К.А.Й.

Хотілося б також відзначити, що спеціально до ювілею «Піккардійської терції» заплановано видання музичного альбому-триб'юту, на якому друзі видатного українського секстету будуть виконувати його пісні. С.К.А.Й. спеціально для цієї спадщини записав пісню «Берег ріки» в досить незвичайному, як для шанувальників «терції» кілька нахабному рок-н-рольному аранжуванні.

Але чим сміливіше експеримент, тим цікавіше його втілювати в життя! Адже відомо, що і сама «Піккардійська терція» завжди жваво бралася за ризиковані музичні досліди. Тому є відчуття, що самим ювілярам нове звучання їх класичного хіта сподобається.


Денис Блощинський і група неспроста

Напередодні 10-річного ювілею київський рок-гурт неспроста вийшла на новий виток творчості, якісно змінивши звучання, подачу матеріалу, але залишивши незмінним головне - сенс, яким наповнена кожна композиція, соціальність поезії і перевагу змісту над формою.

Колись Олександр Башлачев говорив, що головна біда підростаючого покоління музикантів в тому, що за питанням ЯК вони забули, НАВІЩО грають. У групі неспроста про це постійно пам'ятають, і в цьому сенсі музика команди, починалася як акустичний проект, як і раніше знаходиться на стику рок-музики та авторської пісні. Правда, рифи стали жорсткішими, аранжування - багатшими, а драйву - більше.

Над формулюванням власного стилю музиканти не заморочуються, оскільки ніколи не обмежували себе жанровими і форматними рамками. Творчість неспроста - це інтелектуальна музика, що реагує на актуальні проблеми суспільства і піднімає питання, що цікавлять кожного, що живе в українських реаліях. Якщо людині подобається творчість Юрія Шевчука, Бориса Гребенщикова, Володимира Висоцького чи групи королевою, якщо людина щось чув про Бродського, Камю і Пєлєвіна, він напевно знайде, що подчерпнуть з композицій групи, тому що для самих музикантів ці імена - зовсім не порожній звук. Але якщо на концерт неспроста загляне людина, вихована на інших моральних авторитетах, людина думаючий і, головне, небайдужа до подій навколо, він, безумовно, виявиться серед своїх.


Склад групи

Денис Блощинський (вокал, гітара): київський поет, музикант, громадський діяч, засновник групи неспроста. Народився в 1979 році в Києві, з 1998 року пише пісні і вірші, з 1999 року активно концертує. У грудні 1999-го утворює одне з найбільших творчих об'єднань України - «Вертикаль», куди входять автори-виконавці, рок-музиканти, поети, фотографи, художники. Вперше привозить до Києва з концертами «Зимовье Звірів», «Умка і броньовичок», «Рада і Тернина», «Чорний Лукич», «Калинов Мост», Сергія Калугіна, Юлію Теуннікову і т.д. Крім того, був режисером-постановником фестивалю «Піратська станція» (2010-2011) і організатором десятка музичних форумів, серед яких - «Рок-акустика пам'яті Олександра Башлачева» (2000-2001, Київ), «Ні війні» (2003), фестивалі пам'яті Олександра Литвинова в Луганську і Києві, Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest (2011-2012, Львів). Крім організаторської діяльності активно виступає в Україні і в Росії як автор-виконавець (а з 2002 року - у складі групи неспроста), бере участь у численних фестивалях (володар восьми лауреатств і трьох Гран-прі).

Сергій Шевченко (соло-гітара): з інструментом не розлучається більше 15 років, за які встиг переграти з великою кількістю музикантів (зокрема, 7 років був гітаристом в колективі Софії Ротару).

Єгор Буцикин (бас-гітара): закінчив філософський факультет КНУ ім. Шевченка, музику відчуває серцем і розуміє головою, а тому - один із самих ідейних учасників групи.

Денис Будник (клавішні): свого часу закінчив Київську та Одеську консерваторії, лауреат українських та міжнародних виконавських конкурсів піаністів.

Дмитро Синюк (ударні): отримав прекрасну джазову школу в КІМ ім. Глієра, грав у проектах Mama Mia, FM Band.


Дискографія:

«ДОДОМУ» (2002, акустика)

«ШИРОТА ЛЮБОВІ» (2006, максісінгл, електрика)

«СЛІДИ» (2009, електрика)

«ВАЖКІ НЕБЕСА» (2011, максісінгл, електрика)

На підході - новий альбом, до якого увійдуть вже відома по радіоефіру пісня «Казок більше немає», а також полюбився слухачам останніх концертів композиція «Народжений в Україні». Платівка записувалася на студії FreeStyle (Полтава) - унікальному звукозаписуючому комплексі, відкритому в 2012 році і поки що не має аналогів на території СНД за сукупними акустичним і технічними характеристиками.

26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра