Аптека "Альго-Фарм"

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Якіра, 14
  • тел.: (0432) 233-83-99
  • тел.: (063) 648-61-82
  • www.apteka103.com.ua.

Аптека "Альго-Фарм"


У нас Ви знайдете дуже великий асортимент препаратів імпортного та вітчизняного виробництва від кращих виробників світу. Наші ціни нижчі, ніж в роздрібних аптеках Києва. Ви можете купити у нас за низькими цінами медикаменти та товари медичного призначення, навіть дуже рідкісні. А також тут Ви можете купити за низькими цінами натуральну, лікувальну і органічну косметику, товари для мами і дитини, мед техніку, і т.п.

Тільки в аптеці Альго-Фарм - аптеці низьких цін реалізована продукція проходить ретельну перевірку, тому Ви можете бути впевнені, що ліки, придбані Вами, відповідають найсуворішим вимогам. Якість продукції гарантована повним набором всіх необхідних сертифікатів. Дуже строго дотримуються терміни зберігання і реалізації. Співпраця з великими постачальниками виключає фальсифікацію продукції. Замовлення ліків у нас економить Ваші час і гроші. Купуйте або замовляйте ліки тут - в аптеці низьких цін, якщо ви знайдете ціни нижче - пишіть - ми зробимо в нашій аптеці ще нижче. Вигідно купити за низькою ціною ліки і медикаменти? Мережа аптек "Альго-Фарм" - аптека низьких цін для Вас!

Кількість переглядів: 4630
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра